Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Suport legal pt anulare dispozitie sanctionare ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Suport legal pt anulare dispozitie sanctionare mustrare scrisa!

Buna!
Am rugamintea sa ma ajutati cu un articol de lege prin care un primar poate anula o dispozitie de sanctionare a unui functionar public cu mustrare scrisasi cam cum ar trebui sa sune acea dispozitie in conformitate cu prevederile legale?
Va multumesc anticipat!
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]