Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pensie alimentara

in cazul cand sant disponibilizat si primesc salarii compensatorii si am de plata pensie alimentara pentru un copil imi poate opri din aceste salarii si cat ?
Vi se poate opri din salariile compensatorii c/v pensiei alimentare.