Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua!

Sora mea lucreaza de 2 ani la doua societati diferite cu cite 4 ore pe zi. Unde poate verifica daca patronii platesc impozitul pentru pensie, si toate celelante.
Multumesc.
- pentru pensii la Casa Judeteana de Pensii (Casa de Pensii a Municipiului Bucuresti) -- detalii la www.cnpas.org;

- pentru asigurarile sociale de sanatate la Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate (Casa de Asigurari de Sanatate a municipiului Bucuresti) -- detalii la www.cnas.ro

- pentru somaj la Agentia Judeteana de Ocupare a Fortei de Munca (Agentia de Ocupare a Fortei de Munca a Municipiului Bucuresti) -- detalii la www.anofm.ro

- impozitul la Directia Generala a Finantelor Publice -- detalii la www.anaf.ro
ContSters77883, utilizator
Se adreseaza in scris la CJAS, CJPAS, AJOFM.