Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort la notar-conventie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort la notar-conventie

Buna ziua! In conventia stabilita la notar,se poate specifica faptul ca mama (parintele rezident) poate pleca (cu acordul tatalui) in strainatate?
Nu. Se da punctual. Conventia este conventia, acordul este acord.