Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Majorare salarii
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Majorare salarii

am inteles ca incepand cu 01 februarie 2017 vor creste salariile bugetarilor cu 20%. Majorarea se aplica de la 01 februarie 2017 sau in martie cand se platesc dreturile salariale aferente lunii februarie. Va multumesc
Apreciez ca majorarea se va aplica incepand cu salariile aferente lunii februarie.