Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... date carte de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

date carte de munca

Deoarece am depus Cererea de pensionare anticipata , mi s-a cerut si o Adeverinta ale unei Societati Comerciale, la care am lucrat in anul 1983, privind modificarile facute de aceasat in cartea mea de munca, pe motiv ca "nu a explicat in clar,doar in general" modificarile respective , e vorba de aprox.65 zile,concediu fara plata,
Intrebare-avand in vedere ca au trecut 33 ani, societtea nu mai e in functiune , cum rezolv?
Despre ce unitate este vorba?
INTREPRINDEREA DE COMERT SOCIALIST MIXT "DELTA DUNARII" din localitatea Sulina, jud.Tulcea unde in per 1982 -1983 am lucrat , repartizare dupa terminarea Facultatii de Comert din cadrul A.S.E-Bucuresti
Luati legatura cu Administraţia Zonei Libere Sulina, cu sediul în oraşul Sulina, str. I nr. 202, judeţul Tulcea, infiintata prin reorganizarea Întreprinderii de Comerţ Exterior "Administraţia Portului Liber Sulina".

[ link extern ]
multumesc