Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale va rog un sfat, pentru a nu dizolva srl
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

va rog un sfat, pentru a nu dizolva srl

am primit hotararea de dizolvare a srl cu unic asociat, care nu a avut activitate in 2006 si 2007. Am depus declaratie pe proprie raspundere ca nu am desfasurat activitate. Pot sa fac recurs sa nu se dizolve srl?
Nu m-am prezentat la judecata in fond.
actiunea de dizolvare a fost initiata de ORC datorita nedepunerii bilantului 2006 2007, daca faceti aceste dovezi formulati recurs ( sa fiti in termenul de 15 zile de la comunicarea hotararii)
succes
av Iorga
nu am depus bilantul contabil ptr.2006
recurs nu se face in 30 zile de la comunicare?Asa este data sentinta
multumesc
am copii ale declaratilor pe proprie raspundere ,inregistrate la finante
multumesc foarte mult