Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA sau II in domeniul agricol, cultivarea de plante ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA sau II in domeniul agricol, cultivarea de plante medicinale

Buna Ziua
As dori sa deschid un PFA sau II in domeniul agricol,pentru cultivarea de plante
pentru industria farmaceutica sau industriala.
Va multumesc
Folositi Cod Caen 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale si a plantelor de uz farmaceutic Aceasta clasa include: -cultivarea condimentelor si plantelor aromatice perene si neperene: -piper (piper sop.) -ardei iute (capsicum sop.) -nucsoara si cardamom -anason, fenicul si chimen -scortisoara (canella) -cuisoare -ghimbir -vanilie -hamei -alte condimente si plante aromatice -cultivarea plantelor medicinale si narcotice
Pentru a va infiinta la registrul comertului I.I. va rog sa cititi informatiile de la adresa [ link extern ]
george-neagu, moderator