Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Registru inventar primarie
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Registru inventar primarie

Sunt contabil intr-o primarie,va rog ma puteti ajuta cu registru inventar gata completat, sa ma pot ghida .Multumesc
Da, va putem ajuta cu o sugestie: sa luati legatura cu colegii dvs. din alte Primarii!
Citiți și aceste proceduri:
[ link extern ]