Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod caen 9200 - activitati de jocuri de noroc si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod caen 9200 - activitati de jocuri de noroc si pariuri

Se poate inregistra acest cod ca activitate principala si autoriza la registrul comertului daca nu detin licenta si autorizatie pentru aceasta activitate, acestea fiind detinute de partenerul dintr-un contract de asociatie in participatie, care imi va plati un comision lunar din castigurile ce se vor realiza?
~ Conținut șters la cerere ~