Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratii asociatie sportiva
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratii asociatie sportiva

buna seara ! ce declaratii la inceput de an se depune pentru o asociatie sportiva ? am un angajat depun 112 . multumesc
Trebuia sa depuneti declaratia 101 pana la 27.02.2017.
Raspunsul de mai sus (cu d101 si apoi si cu bilant anual specific ong-urilor) este valabil doar daca structura sportiva este infiintata pe og 26 din 2000 privind asociatiile si fundatiile, adica cu acte depuse la judecatorie. Altfel este alta procedura si cu alte declaratii.
multumesc. este o asociatie cu cui la registrul comertului
Adica un srl cu cod caen?
nu are cod caen