Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Facultate absolvita în 1998
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Facultate absolvita în 1998

Buna ziua,

Am urmat cursurile facultăţii de drept , intre anii 1993-1998, nu mi-am dat licenţa doar în anul 2013.
Întrebarea mea este dacă cei 4,5 ani de studii superioare sunt considerate studii de lunga durata şi cel mai important, dacă aceste studii se echivalează cu masterul, deoarece studiile efectiv le-am finalizat - conform foii matricole in anul 1998 ?
Vă mulţumesc
~ Conținut șters la cerere ~