Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Afacere
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Afacere

Buna ziua.Doresc sa demarez o afacere.Este vorba despre o ferma de iepuri.Am inceput sa achizitionez materialul reproductivi,sa construiesc adaposturi.De asemenea posed spatiu si teren proprietate personala.Pentru extindere si dezvoltare as dori sa accesez fonduri nerambursabile.Va rog frumos sa-mi spune-ti cum trebuie sa procedez?
Buna ziua,

Adresati-va AIPPIMM (Agentia pt implementarea proiectelor pt imtreprinderi mic si mijlocii) sau unui consultant.

Proiecte AIPPIMM [ link extern ] /

Va intereseaza si Start up Nation 2017 daca sunteti la prima societate.

Succes,