avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 407 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Proect european
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Proect european

Buna ziua,

Ma numesc Zonte Iulian si detin un teren an comuna Malusteni judetul Vaslui, comuna in jur de 3000 de Persoane.

Avand acest teren m-am gandit sa incep o afacere si anume sa fac o brutarie si un Supermarket de 150 m2 pe acel teren.

Am auzit ca ar exista niste fonduri nerambursabile si ma intrebam daca exista posibilitatea sa obtin si eu acele fonduri, daca ma incadrez sau daca corespund criteriilor.

Nu stiu exact cum se face sau ce detalii ar trebui sa dau pentru a obtine un raspuns.

Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: Zonte Iulian , Consultant credite si finantari 11:15, 22 Aprilie 2017
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accesari fonduri europene. Opris Oana Opris Oana Bună seara, doresc sa accesez fonduri europene problema este ca nu știu mai nimic despre care ar trebui sa îl accesez. Dețin în proprietate 5 hectare de ... (vezi toată discuția)
Sfaturi - infiintare firma - invitatii evenimente, decoratiuni, publicitate companii latna latna Buna ziua, Ma intereseaza mai multe detalii referitoare la infiintarea unei firme. Nu reusesc sa imi dau seama ce ar fi mai potrivit pentru mine. ... (vezi toată discuția)
Achizitie utilaje second hand gixee gixee De ceva timp ma gandesc sa imi deschid o vulcanizare auto profesionala, cu mai multe rampe, motiv pentru care mi-ar trebui mai multe utilaje care sa faca ... (vezi toată discuția)