Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Proect european
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Proect european

Buna ziua,

Ma numesc Zonte Iulian si detin un teren an comuna Malusteni judetul Vaslui, comuna in jur de 3000 de Persoane.

Avand acest teren m-am gandit sa incep o afacere si anume sa fac o brutarie si un Supermarket de 150 m2 pe acel teren.

Am auzit ca ar exista niste fonduri nerambursabile si ma intrebam daca exista posibilitatea sa obtin si eu acele fonduri, daca ma incadrez sau daca corespund criteriilor.

Nu stiu exact cum se face sau ce detalii ar trebui sa dau pentru a obtine un raspuns.

Va multumesc !
~ Conținut șters la cerere ~