Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare casa!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare casa!

Buna ziua,
Bunicul meu are o casa la tara , bunica mea este moarta dar pe acte este trecut doar bunicul , in aceste conditii bunicul poate sa vanda casa? sau trebuie semnaturi de la copiii lui?
Multumesc,
Nu are nevoie de semnaturi de la copii.