Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... revocarea suspendarii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

revocarea suspendarii

Buna dimineata,fiind condamnat cu suspendare serviciul probatiune mi-a cerut revocarea suspendarii,pe 6 iunie am primul termen dar eu lucrez o luna cu o luna in Austria si nu pot veni la primul termen.As dori sa stiu ce pot depune ca judecata sa aiba loc si in lipsa mea?
~ Conținut șters la cerere ~