Forum Discuţii juridice Executare silită PRECIZARI !!! ???
Discuție deschisă în Executare silită

PRECIZARI !!! ???

Am o intrebare...daca am poprire activa pe contul bancar,cum pot face ca banii trimisi sau primiti prin Pay-Pal sa nu fie retinuti ??? :O
Să nu intre suma respectivă în contul bancar, să nu aibă nici o tangență banii primiți cu contul. Informați-vă mai bine la sediul băncii, întrebați la casierie cum funcționează..., și precizați-le că doriți să folosiți numai casieria băncii pentru banii primiți prin poșta lor.
Ok ! Multumesc ! Ma voi informa si voi reveni cu detalii pe acest forum. :-/