Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Avand 63 ani si 6 luni, cu stagiu de cotizare de 41 ani, din care 1 an si 10 luni in grupa 1( conditii speciale) si 2 ani si 5 luni in grupa 2, vreau sa aflu cum ma ajuta la iesirea la pensie grupele de munca ??
Nu va ajuta anii lucrati in grupe de munca, pt. a beneficia de reducere v-ar fi trebuit 2 ani in grupa I, si/sau 6 ani in grupa a II-a.