Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pot sa ma pensionez la 58 ani?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pot sa ma pensionez la 58 ani?

Sotul meu are 58 de ani si 40 ani de munca.poate primi pensie anticipată parțială?
Se poate pensiona anticipat partial in anul 2019 la varsta de 60 ani.