Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Avocatnet in Franta
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Avocatnet in Franta

Buna ziua. Pe cand o categorie pe forum pentru romanii ce lucreaza in Franta ? Sunt multi medici plecati in Franta la munca.
Va multumesc.
Un medic care lucreaza in Franta ar putea sa isi permita sa consulte un avocat francez.Marea majoritate a celor care sunt consultanti avocatnet sunt specializati in legislatia,fiscalitatea etc din Romania.
La fel si cei ce lucreaza in Italia. Dar exista forum Avocatnet pentru ei. Oare utilizatorul avnic stie programul de lucru din Franta ? Sigur nu il stie. Am intalnit in Franta, pe langa medici, zidari, instalatori, etc.
Buna ziua. Am deschis acest subiect avand in vedere ça exista un forum Avocatnet pentru cei din Italia. Ça fapt divers, programul de lucru in Franta este, in general, de la 8,30 la 18,30, cu pauza de doua ore la pranz, de luni pana vineri. Sambata, doar cateva magazine si unitati bancare sunt deschise intre 9 si 17. Duminica si in zilele de sarbatori legale totul este inchis.
Buna ziua,

Avem in plan extinderea forumurilor avocatnet.ro dedicate tarilor in care traiesc multi romani. Undeva spre toamna, o sa revenim cu detalii.

O zi buna, multumim pentru intrebare.