Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... inlocuire pe perioada concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

inlocuire pe perioada concediu de odihna

Buna ziua,
Persoana care tine locul celui care intra in concediu de odihna trebuie sa i se faca act aditional modificare loc de munca?Pentru ca in situatia mea de fata cel care tine locul ,activitatea lui se desfasoara in judet(manipulant marfa distributie)iar cel care a plecat in concediu e la alt punct de lucru al firmei .
Va multumesc
Nu trebuie sa se faca act aditional intr-o astfel de situatie.