Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajat strain din UE fara CNP
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajat strain din UE fara CNP

am un angajat din UE cu CIM pe 3 luni, nu poate obtine CNP, ce solutie am pentru D112? sa-i fac CIM pe perioada nedeterminata?
george-neagu, moderator
De ce nu poate obtine CNP?
Are CIM determinat pentru 3 luni si nu-i dau CNP pentru aceasta perioada,ar trebui sa fie pe o perioada mai mare CIM-ul.
Puteti sa-i faceti pe nedeterminata c.i.m. .