Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Absolvent al Fac. de Drept si Administratie publica
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Absolvent al Fac. de Drept si Administratie publica

Buna. Caut persoane care sunt studenti sau absolventi ai Fac. de Drept si Administratie Publica si as vrea sa ii intreb spre ce au inclinat cu privire la acest domeniu? Lucrati intr-o administratie publica? Sunteti multumiti?

Multumesc pentru atentie
nu e prea clara intrebarea,vrei sa spui de ce ne-am inscris sau am urmat aceasta facultate?
La terminarea facultatii respective ce ati facut? Ati ajuns sa lucrati intradevar intr-o administratie publica? Stiu ca e greu sa intrati intr-o administratie publica si sa lucrati, sunt etape peste etape, incepi ca debutant etc.. E adevarat, nu?! Cum este sa lucrati in acest domeniu? Sunteti multumiti?
La acestea m-am referit. Imi cer scuze daca sunt prea multe intrebari, as vrea sa cunosc cat mai multe si mai ales din prisma celor care lucreaza. Multumesc.