Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pt firma curierat
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pt firma curierat

Bună ziua doresc sa stiu daca pot accesa fonduri europene pt firma curierat dețin firma si desfășor deja aceasta activitate,multumesc.
george-neagu, moderator
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
asta e adresa mea de E-mail ilasami adresa de facebook pentru ca vreau sa te intreb ceva iti multumesc stefan527@yahoo.com