avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 677 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pt firma curierat
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pt firma curierat

Bună ziua doresc sa stiu daca pot accesa fonduri europene pt firma curierat dețin firma si desfășor deja aceasta activitate,multumesc.
Ultima modificare: Luni, 16 Octombrie 2017
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Roman85 , utilizator 11:42, 16 Februarie 2020
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
asta e adresa mea de E-mail ilasami adresa de facebook pentru ca vreau sa te intreb ceva iti multumesc stefan527@yahoo.com

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene 84attila 84attila Doresc sa stiu daca se pot accesa fonduri europene pentru reabilitarea unui conac vechi în vederea realizării unui azil de bătrâni sau pentru copii (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile mihaivoicu26 mihaivoicu26 Buna ziua!! as dori sa stiu daca pe 2018 se pot obtine fonduri europene nerambursabile pentru un magazin alimentar universal cu preturi de angro si program non ... (vezi toată discuția)
Fonduri spălătorie Cri_maria Cri_maria Buna seara ! Am citit într-un articol că se oferă bani prin fonduri europene și pentru o spălătorie auto....Care sunt primi pași pentru a accesa fonduri ... (vezi toată discuția)