Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fabrica de bors
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fabrica de bors

As putea accesa fonduri europene nerambursabile pentru o fabrica de borș ?
~ Conținut șters la cerere ~
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.