avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor In ce conditii se beneficiaza de alocatia de ...
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

In ce conditii se beneficiaza de alocatia de 10.000Euro?

Cum si unde se poate obtine alocatia de 10.000Euro de catre un tanar cu mai putin de 35 ani care infiinteaza pentru prima data un S.R.L.?
Cel mai recent răspuns: Pitagora , utilizator 11:40, 15 Ianuarie 2018
Buna ziua din ce m-am interesat singurele facilitati au ramas scutirea de la plata a infiintarii unui SRL si deducerea pana la 2-4 angajati
Ultima modificare: Luni, 15 Ianuarie 2018
Pitagora, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Srl-d vs srl anquette anquette Buna ziua sunt medic stomatolog si as dori sa infiintez un srl-d.Nu doresc sa apelez la acel capital de 10000 euro care poate fi primit.vreau doar sa am o ... (vezi toată discuția)
Cea mai buna varianta pentru deschiderea unei firme Dan1310 Dan1310 Buna ziua, Intentionez sa imi deschid o firma si nu stiu ce sa aleg. Situatia este urmatoarea. Eu voi asigura servicii IT pentru patru firme si voi primi ... (vezi toată discuția)
Activitate pe un srl sau srl-d tms11 tms11 Buna seara, care este mai avantajos pentru import si vanzare haine second hand, daca nu doresc sa accesez creditul de pana la 10.000euro, srl sau srl-d? (vezi toată discuția)