Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor In ce conditii se beneficiaza de alocatia de ...
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

In ce conditii se beneficiaza de alocatia de 10.000Euro?

Cum si unde se poate obtine alocatia de 10.000Euro de catre un tanar cu mai putin de 35 ani care infiinteaza pentru prima data un S.R.L.?
Buna ziua din ce m-am interesat singurele facilitati au ramas scutirea de la plata a infiintarii unui SRL si deducerea pana la 2-4 angajati
Pitagora, utilizator