Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri Europene Nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri Europene Nerambursabile

eu cu un prieten avem un teren inscris la apia, dorim sa deschidem niste sere de rosii, as dori sa stiu daca se poate , daca da as dori o firma sau o persoana recomandata care ar putea sa ma ajute sa fac asta , multumesc
DrThrax2010, utilizator
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
terenul se afla la barlad, valoarea ar fi undeva 30000-50000 euro
Buna Ziua,
Din pacate proiectul de instalare a tinerilor fermieri nu mai sunt finantari, insa mai exista un fund unde cofinantarea este de 10%. Multumim pentru clarificari.
Cu stima,