avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 274 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri Europene Nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri Europene Nerambursabile

eu cu un prieten avem un teren inscris la apia, dorim sa deschidem niste sere de rosii, as dori sa stiu daca se poate , daca da as dori o firma sau o persoana recomandata care ar putea sa ma ajute sa fac asta , multumesc
Ultima modificare: Joi, 25 Ianuarie 2018
DrThrax2010, utilizator
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 09:29, 19 Decembrie 2018
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
terenul se afla la barlad, valoarea ar fi undeva 30000-50000 euro
Buna Ziua,
Din pacate proiectul de instalare a tinerilor fermieri nu mai sunt finantari, insa mai exista un fund unde cofinantarea este de 10%. Multumim pentru clarificari.
Cu stima,

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri nerambursabile pt o baza sportiva ionutmurgulet83 ionutmurgulet83 Buna ziua. Am o baza sportiva ce consta in teren de fotbal sintetic acoperit cu balon presostatic , vestiare , dusuri si cafe bar. Pot accesa fonduri ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene claudiagciobanu claudiagciobanu Buna seara!As dori sa stiu daca pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru deschiderea unei crese particulare.De asemenea si sugestii cu privire la ... (vezi toată discuția)
Fonduri spălătorie Cri_maria Cri_maria Buna seara ! Am citit într-un articol că se oferă bani prin fonduri europene și pentru o spălătorie auto....Care sunt primi pași pentru a accesa fonduri ... (vezi toată discuția)