Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cotizatie Casa Nationala de Asigurari de Sanatate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cotizatie Casa Nationala de Asigurari de Sanatate

Buna ziua,daca am o intrerupere la acelasi loc de munca,iar in acest moment nu indeplinesc stagiu minim de cotizare de 6 luni pot plati la CNAS cotizatia din urma pentru ca stagiul de cotizare sa fie complet? Multumesc anticipat.
madalinagabriel, utilizator
Da, puteti face asa ceva.
Multumesc frumos.De la CNAS au spus ca nu se poate,iar firma a spus ca nu-mi recunoaste adeverinta daca as plati...nu mai inteleg nimic...