avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 114 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri spălătorie
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri spălătorie

Buna seara ! Am citit într-un articol că se oferă bani prin fonduri europene și pentru o spălătorie auto....Care sunt primi pași pentru a accesa fonduri europene? Cine îmi dă mai multe detalii sunt bine venite. Mulțumesc !
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 19:01, 7 Martie 2018
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene claudiagciobanu claudiagciobanu Buna seara!As dori sa stiu daca pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru deschiderea unei crese particulare.De asemenea si sugestii cu privire la ... (vezi toată discuția)
Studio audio-foto-video Maxim1 Maxim1 Buna ziua! as dori si eu sa stiu daca as putea realiza un studio audi-foto-video cu fonduri europene nerambursabile! si daca da ce pasi trebuie sa urmez? ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene 84attila 84attila Doresc sa stiu daca se pot accesa fonduri europene pentru reabilitarea unui conac vechi în vederea realizării unui azil de bătrâni sau pentru copii (vezi toată discuția)