Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de Voluntariat - Termen de pastrare - arhiva
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de Voluntariat - Termen de pastrare - arhiva

Hristos a Inviat!
Cu respect, va rog sa ma ajutati astfel:
Care este termenul de pastrare a CONTRACTULUI INDIVIDUAL impreuna cu acte anexate - care constituie dosarul de personal al voluntarului
Legea 16/1996 - Anexa nr. 6 LISTA termenelor după care pot fi date în cercetare documentele privind interesele naționale, drepturile și libertățile cetățenilor;
– documentele medicale, după 100 de ani de la crearea lor;
– registrele de stare civilă, după 100 de ani de la crearea lor;
– dosarele personale, după 75 de ani de la crearea lor;
......