Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... datorie avon nerecuperata
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

datorie avon nerecuperata

m
Eyeobs, utilizator
sa stiti ca in final tot o sa trebuiasca sa acoperiti tzeapa respectiva.
o sa platiti dvs ca dvs sunteti persoana, din ce ati scris, care colaboreaza oficial cu avon.
deci ca sa scapati, platiti paguba.
Va multumesc frumos pt raspuns si va doresc o zi minunata