Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Deductibilitate impozit pe salarii CMI si taxa congres
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Deductibilitate impozit pe salarii CMI si taxa congres

1.Am un CMI cu 2 angajati si vreau sa stiu daca impozitul pe salarii este o cheltuiala dedctibila.
2. Taxa de participare la un congres de stomatologie este deductibila ?
nicoleta_gheorghe, utilizator
Da, ambele.