Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Loteria bonurilor fiscale?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Loteria bonurilor fiscale?

As dori sa stiu daca aplicatia derulata prin avocatnet.ro de inscriere a bonurilor fiscale pe www.loteriabonurilorocatnet.ro'' mai functioneaza?Am incercat de 2-3 zile sa introduc niste bonuri si server-ul nu gaseste aceasta aplicatie?A fost suspendata sau se imbunatateste?
Deci ?