Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis de conducere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis de conducere

Buna ziua !Cât durează până ti se da inapoi permisul de conducere în urma unui accident rutier în care singurul accidentat este șoferul (fără zile de spitalizare)? Fără alta masina implicată în accident.
~ Conținut șters la cerere ~
Nu am nici un proces verbal si de atunci au trecut aproape 3 luni.
~ Conținut șters la cerere ~