Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Acte garantie pierdute
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Acte garantie pierdute

Cum pot beneficia de repararea in garantie a unui frigider procurat in urma cu un an de la Altex si caruia i.am pierdut actele de cumparare?Mentionez ca a fost achitat cu card bancar la Altex M.Bravu.
Rugam respectati regulamentul forumului nu deschideti concomitent mai multe topicuri cu subiect identic
www.avocatnet.ro/forum/discu...