Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Acte necesare infintare bursa transporturi rutiere
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Acte necesare infintare bursa transporturi rutiere

Buna ziua.
Doresc sa infintez o bursa de transporturi rutiere de marfa intern si international.
Noi prin intermediul acestei burse punem in lagatura cererea cu oferta (clientul cu transportatorul).
De ce acte,avize,autorizatii,licente avem nevoie pentru a deschide aceasta bursa de transporturi.
Multumesc anticipat pentru ajutor.
Trebuie sa va infiintati o firma.

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţii în nume colectiv, in comandită simplă şi cu răspundere limitată
[ link extern ]

Cod Caen: 6311
Tipul de activitate: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe

Detalii de functionare:
[ link extern ]