avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 114 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Acte necesare infintare bursa transporturi rutiere
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Acte necesare infintare bursa transporturi rutiere

Buna ziua.
Doresc sa infintez o bursa de transporturi rutiere de marfa intern si international.
Noi prin intermediul acestei burse punem in lagatura cererea cu oferta (clientul cu transportatorul).
De ce acte,avize,autorizatii,licente avem nevoie pentru a deschide aceasta bursa de transporturi.
Multumesc anticipat pentru ajutor.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:27, 5 Iulie 2018
Trebuie sa va infiintati o firma.

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţii în nume colectiv, in comandită simplă şi cu răspundere limitată
[ link extern ]

Cod Caen: 6311
Tipul de activitate: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe

Detalii de functionare:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caen activitate video chat titus_steel titus_steel Ce coduri CAEN trebuiesc pentru infintarea unui SRL cu activitatea video chat ? (vezi toată discuția)
Dilema cod caen wishlist wishlist Buna ziua! Am si eu o intrebare : Ce cod CAEN trebuie sa am in obiectul de activitate al unui SRL ca sa pot intermedia servicii de transport rutier de ... (vezi toată discuția)
Coduri caen ii romulusg romulusg Buna ziua. Am citit multe post-uri pe acest forum cu privire la cate coduri caen ai dreptul pe un ii, insa, pentru pozitia mea, am fost mai mult nelamurit dupa ... (vezi toată discuția)