Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Un avocat urgent!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Un avocat urgent!

Sunt persoana targetata si am fost adus intentionat in asa situatie incat abia sa imi permit strictul necesar. Am probleme de sanatate si nu ma pot deplasa pe distante prea mari. Am contactat cateva ONG-uri de la noi si le-am cerut ajutorul dar nu mi-au raspuns. Au fost incalcate mai multe articole atat din codul penal cat si cel civil. As avea nevoie de un avocat cat mai urgent care sa ma reprezinte intr-un proces la Curtea de Apel Bacau pe gratis sau macar sa ma indrume cum sa deschid eu singur procesul indiferent din ce localitate e sa ii explic situatia si sa comunicam eventual online sau prin telefon.
Regulamentul forumului nu permite reclama
Puteti accesa catalogul consultantilor si daca gasiti persoana specializata in localitatea dv puteti sa o contactati prin mesagerie privata sau puteti face solicitare oficiala direct la baroul local de avocati