Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocati buni in Constanta
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocati buni in Constanta

ce avocati buni sunt in constanta? nu foarte scump si sa nu poate sa fie mituit.Mentionez ca sunt partea vatamata nu vinovatul...
Sunt multi avocati profesionisti in baroul Constanta
Regulamentul forumului nu permite reclama
Aveti posibilitatea sa analizati tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti persoana specializata in speta dv,puteti sa il contactati prin mesagerie privata
Succes !
:offtopic:
Interventie moderator
Pct.2.6 din Regulament
In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta (fie ele si pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private.
Aveti posibilitatea sa consultati Catalogul Consultanților , iar daca doriti puteti lua legatura cu colegii avocati prin intermediul mesageriei private sau prin utilizarea datelor de contact din profilul acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...
Acest topic se va inchide.
Multumesc pentru intelegere.