avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Introducere concediu medical initial in d112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Introducere concediu medical initial in d112

Cum introduc un CM initial in 112? in sectiunea d apare numarul CM si al cm initial. Daca introduc acelasi numar pentru CM initial da eroare
Ultima modificare: Miercuri, 22 August 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: nel1971 , utilizator 18:22, 21 August 2018
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eroare declaratie 112-cm sarcina si leuzie Bajinaru Ramona Bajinaru Ramona La verificarea starii declaratie 112 mi-a aparut eroarea -ore suspendate luna incorect pt tipul de asigurat salariata are contract partial 2 ore si este in ... (vezi toată discuția)
Concedii medicale suprapuse dar cu data acordãrii mai mare decât data de sfârºit a primului cm EmiMimy EmiMimy Bună ziua, Am un salariat cu 2 concedii medicale: - 1 cm: 01.07 - 14.07.2014 în continuarea unuia din luna iunie, data acordări fiind 23.06.2014, emis de ... (vezi toată discuția)
Cum se calculeaza indemnizatia daca doua certificate de concediu medical se suprapun pentru o anumita perioada? dali_c dali_c Buna ziua. Am un salariat cu cm din 12 oct pana la 31 oct eliberat de spitalul judetean cu cod indemniz.13. La 26 oct s-a internat la spit.de infectioase si ... (vezi toată discuția)