Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Completare D112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Completare D112

Buna ziua!
Va rog daca stie cineva sa-mi spuna cum completez 112 in cazul in care am un salariat ce a lucrat 6 zile si apoi a avut 10 zile concediu medical. In ce sectiune completez???
va multumesc.
Buna ziua,
Pentru zile lucrate = Sectiunea A
Pentru CM = Sectiunea D/ dreapta jos Adauga CM+

Succes!
Luminita Plesca, Consultant resurse umane
am incercat asa, dar programul nu permite completarea aceluiasi CNP in sectiunea A si D. La validare imi apare mesajul: CNP introdus de 2 ori. Singura varianta ar fi completarea in sectiunea B.