Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... asociat retras sau exclus in baz unei hotarari ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

asociat retras sau exclus in baz unei hotarari judecatoresti definitive si irevocabile

suma de bani la care are dreptul un asociat retras, dintr-o societate cu raspundere limitata, este aceeasi cu suma de bani in cazul cand,acelasi asociat,este exclus din societate ?
marian diaconu a scris:
suma de bani la care are dreptul un asociat retras, dintr-o societate cu raspundere limitata, este aceeasi cu suma de bani in cazul cand,acelasi asociat,este exclus din societate ?

Buna ziua,
DA.

Cu stima,
Profesionist in Insolventa Eugen Marcov
legalmgm, utilizator