Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensie

Sunt pensionata anticipat. In luna februarie 2019 intru la pensia de drept. Trebuie deousa vreo cerere, sau calculeaza casa de pensii automat si ma pun in drept? Va mulțumesc.
Trecerea se face din oficiu.
O atentionare nu strica.