Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Abonament la Vodafon reziliat?!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Abonament la Vodafon reziliat?!

Am fost sunata de la Vodafon ca am incheiat acum 10 ani un abonament inainte de termen si am de plata 1100lei...E normal.?Eu nu mi aduc aminte de acest acest lucru...Sa fi rezilia abonament inainte de termen.
Nu-i bagati in seama, nu recunoasteti nimic.
Daca doresc....sa se adreseze instantei, dar oricum datoria, daca ar fi existat, sa prescris si puteti invoca asta la un eventual proces...
S-a împlinit și mama prescripției, ignorați-i!
Ati fost sunata... si cum a ramas?
Sa va trimita actele in copie prin posta si sa nu va mai dea telefoane.