Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Infiintare spatiu pentru persoane aflate in situatii ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Infiintare spatiu pentru persoane aflate in situatii de risc

O primarie doreste sa amenajeze un spatiu pentru persoane aflate in situatii de risc.Mentionez ca extista cladiri aferente domeniului public unde se poate amenaja acest spatiu. Va rog sa mi spuneti care sunt pasii pentru infiinatea spatiului
george-neagu, moderator