Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Dobanda aferenta taxei de inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Dobanda aferenta taxei de inmatriculare

Buna ziua. Am primit banii pentru taxa de inmatriculare, dar nu si dobanda aferenta. Aceasta dobanda se acorda tuturor celor care au platit aceasta taxa?
da.
termenul limita de plata este 30.06.2019
Multumesc! Credeti ca trebuia sa specific pe acea cerere de recuperare:taxa si dobanda aferenta
daca ati folosit formularul, parca era scris deja acolo.