Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie

in 2017 am adresat o intrbare privind posibilitatea de a introduce dosarul de pensie .Am avut raspunsuri concrete si clare ,va multumesc . Neclar devine urmatorul aspect . am lucrat in grupa 1. 14 ani si 11 luni .Am lucrat in conditii speciale 10 luni.,in aceeasi societate,la acelasi loc de munca.Problema e ca intre aceste doua date sunt doi ani lucrati la o societate diversa .,un AF, evident fara grupa sau conditii speciale. In acest contest cele 10 luni se mai aduna cu 11 luni ,pentru a beneficia de alte 6 luni de reducere ?? Va multumesc Cordiali saluti
GiurgicaLeopold, utilizator