Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce cod CAEN se foloseste pentru creearea de site-uri ?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce cod CAEN se foloseste pentru creearea de site-uri ?

Buna ziua!Ce cod caen se foloseste pentru creare de websituri?
Am nevoie de acte de studiu doveditoare pentru a lucra in acest domeniu?
Va multumesc!
Paxman, utilizator
Buna ziua. V-ar trebui COD CAEN 6311-Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe . NU va trebuie studii in domeniu in cazul unui SRL. O zi buna