Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Amnistie fiscala
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Amnistie fiscala

Bună ziua,

Vă rog să-mi spuneți dacă de amnistia fiscală actuală beneficiază și PFA-urile care au realizat venituri (sub minim pe economie) în perioada 2007-2012 și nu au optat pentru plata asigurărilor de sănătate.

Vă mulțumesc,
Dana Sirean
Doar pentru perioadele fiscale cuprinse între 1 iulie 2015 şi 31 decembrie 2017.