Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri Europene restaurant/sala de evenimente in ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri Europene restaurant/sala de evenimente in mediul rural?

Buna ziua.

Se pot accesa Fonduri Europene pentru un Restaurant/Sala Evenimente(eventual cort de evenimente+constructie bucatarie si toalete)?
Daca da, ce conditii trebuie sa indeplineasca o persoana juridica, se poate finanta tot proiectul si cam cat timp dureaza aprobarea proiectului?
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_507...
si aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca