Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Intretinere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Intretinere

Buna ziua as avea o intrebare.Daca mama se da la intretinere va fi nevoie de mine sa semnez acte pentruca nu sint in tara va multumesc pentru raspuns
Depinde ce scrie in Regulamentul asociatiei. Sa discute cu Presedintele asociatiei sau cu administratorul.
Ionita Cristina Avocat, Avocat
Daca mama se da la intretinere

Oare ce vreti sa spuneti?