avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 294 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Intretinere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Intretinere

Buna ziua as avea o intrebare.Daca mama se da la intretinere va fi nevoie de mine sa semnez acte pentruca nu sint in tara va multumesc pentru raspuns
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 10:47, 23 Octombrie 2019
Depinde ce scrie in Regulamentul asociatiei. Sa discute cu Presedintele asociatiei sau cu administratorul.
Ultima modificare: Miercuri, 23 Octombrie 2019
Ionita Cristina Avocat, Avocat
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Daca mama se da la intretinere

Oare ce vreti sa spuneti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poate un bloc in curs de constituire de asociatie sa semneze contracte cu furnizori? Dana Marin Dana Marin Poate un bloc in curs de constituire a asociatiei de proprietari sa semneze contracte cu furnizori, sa aiba stampila? Avem un comitet executiv si se depun ... (vezi toată discuția)
Subsol inundat Radu mihaella Radu mihaella buna ziua!subsolul blocului in care locuiesc este inundat de ani de zile, vecinii mei nu prea sunt afectati de acest lucru si acesta este motivul pt care ... (vezi toată discuția)
Cer ajutor si argumente legale prin care sa stiu daca pot fi scutita de penalitati dadida dadida buna ziua anul trecut in luna iulie 2010 am vandut un apartament in bloc. La acest apartament aveam restanta la intretinere 40 milioane baza+ 20 milioane ... (vezi toată discuția)